Supernamas.LT / Ekologija ir ekonomija / Apie viską namams, namų statybą, NT skelbimai, e-parduotuvė - Apmokėjimas
Paieška svetainėje
2021.04.22, ketvirtadienis

Produktų krepšelis Kiekis:
 
Kaina:
 

E-parduotuvė

shop
 Priemonės nuo alergijos
 Skalbimo priemonės
 Produkcijos sertifikatai
 Nuotekų valymo įrenginiai
 
 Ekologiškos šildymo sistemos
 Kietas kuras
 --------------------
 Kubilai
 Pavėsinės
 Supynės
 --------------------
 Rąstinių namų projektai
 --------------------
 Rekomenduojamos katalogo prekės


Naudingos nuorodos


VIETA JŪSŲ REKLAMAI

Naujas vartotojas

Apmokėjimas

Pristatymas

Lizingas


Apmokėjimas
Primename, jog norint įsikelti prekę į krepšelį, kiekio su 0 laukelyje būtina nurodyti pageidaujamą įsigyti kiekį su pele ar klaviatūra ir tik tuomet spausti ''Į krepšelį". Kai įsidėsite prekę į krepšelį, toliau galite tęsti užsakymo procedūrą. Krepšelyje esančio užsakymo tvirtinimo pirmajame lange Jūs galite pažymėti pristatymo būdą, taip pat pažymėti jei mokėsite grynais kurjeriui ar atsiimsite prekes mūsų salone, o antrajame lange Jums reikės patvirtinti užsakymą pagal apmokėjimo būdą - jei grynais ar paprasto banko pavedimu, tuomet spaudžiate "Patvirtinti užsakymą", jei kitais būdais, turite pasirinkti kitus mokėjimo būdus - PayPal ar PAYSERA.
 
Banko pavedimu

Mes siekiame savo klientams pateikti prekes už geriausią kainą. Todėl siūlome pigiausią ir saugiausią atsiskaitymo būdą, paprastu banko pavedimu pervesti pinigus už prekę į mūsų įmonės sąskaitą be tarpininkų paslaugų. Patvirtinę užsakymą e-parduotuvės sistemoje, gausite patvirtinimą el.paštu. Jei el.laiško negausite, praneškite mums, atsiųsime kopiją.

Atkreipame dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti pirkėjo, užsiregistravusio mūsų e-parduotuvėje vardą ir pavardę.

Gavus Jūsų apmokėjimą, būsite informuoti apie tai el.paštu. Taip pat gausite pranešimą el.paštu apie prekių išsiuntimą, kai tik prekės bus paruoštos ar perduotos siuntimui. Prekių siuntimo sąlygos aprašytos meniu skiltyje PRISTATYMAS. Galite mokėjimus atlikti į šias dvi turimas sąskaitas. Mūsų rekvizitai:

Gavėjas: E-Business Solutions Group 

A/S: LT553500010001001150

Bankas: EVP International, UAB

Mokėjimo paskirtis: pirkėjo vardas ir pavardė

 

Gavėjas: UAB "E-Business Solutions Group" 

A/S: LT747300010118814703

Bankas: AB Bankas Swedbank

Mokėjimo paskirtis: pirkėjo vardas ir pavardė

 
Atsiskaitymas per PAYSERA (www.mokejimai.lt) sistemą

Užsakymo patvirtinimo metu, Jūs galite pasirinkti apmokėjimo būdą per PAYSERA / mokejimai.lt sistemą. Jos pagalba, galėsite tiesiogiai jungtis ir atsiskaityti per visas Lietuvos bankų elektroninės sistemas, su kuriais esate sudarę sutartis. Taip pat galite atsiskaityti Rkiosk ir Spaudos kioskuose ar banko skyriuose grynaisiais.
 
Jei Jūs turite savo PAYSERA atsiskaitymo sąskaitą, galite NEMOKAMAI atlikti pavedimą į mūsų PAYSERA sąskaitą.  
 
Gavėjas: E-Business Solutions Group
Sąskaitos Nr. vidiniam pervedimui: EVP6710001001150
 
Bankai ir įstaigos, per kur siūlome atlikti savo mokėjimus:
       
       
       
Latvijos, Estijos,  Lenkijos, Čekijos,  Slovakijos,  Belgijos,  Austrijos, Olandijos  bankai 
Atsiskaitymas grynaisiais:      
Pirkti išsimokėtinai:      

Atsiskaitymas per PayPal sistemą ir kreditine kortele

Tai saugus ir greitas bei populiariausias tarptauniams mokėjimams atsiskaitymo būdas pasaulyje -PayPal sistemos pagalba galėsite atsiskaityti kortele arba per vidinę PayPal kliento sistemą. Nepraleiskite progos, kai galutiniame užsakymo patvirtinimo etape Jūs galite pereiti prie apmokėjimo perPayPal sistemą. Daugiau www.paypal.com

 

Grynais kurjeriui

Atsiskaitymą už prekes Jūs galite atlikti ir kurjeriui pristatant Jūsų siuntinį (paslauga teikiama Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje). Paslauga papildomai kainuoja 2.00 ir apmokant kurjeriui*, ji  prisiskaičiuos prie bendros užsakymo (prekių ir pristatymo) sumos. Atkreipkite dėmesį, kad užsakymo metu turite pažymėti šį pasirinktą apmokėjimo būdą pirmajame krepšelio (užsakymo) patvirtinimo etape. Jums patvirtinus tokį užsakymą, prisiimate prievolę apmokėti užsakymą.

*Kurjeris grąžos neturės, todėl iš anksto turite būti pasiruošę sumokėti tikslią sumą. 

Svarbu! Jeigu persigalvojote ir pageidaujate atsisakyti viso užsakymo ar norite pakeisti užsakymą, turite informuoti mus el.paštu ar telefonu iki sekančios dienos 11.00 val. Nepriėmus siuntinio / atsisakius priimti iš kurjerio ir neapmokėjus, privalėsite apmokėti bankiniu pavedimu pagal pateiktą sąskaitą už pristatymo ir pinigų priėmimo paslaugą, viso - €4.90 ir administravimo mokesčio 10% nuo bendros užsakymo vertės.

Mūsų kontaktai

Tel: +370 699 45434
El.paštas: info@supernamas.lt 

Prisijungimas
Prisijungimo vardas:  
Slaptažodis:    © 2009-2020 Supernamas.Lt Visos teisės saugomos. Sprendimas: E-Business Solutions